Top
Image Alt

Perfect Mood Board

W ciągu ostatnich 3 lat świat, jakim go znaliśmy, zmienił się diametralnie.

 

Pandemia Covid, Brexit i wojny w różnych częściach świata zmieniły nasze życie bardziej, niż się spodziewaliśmy. Łańcuchy dostaw zostały zakłócone, protokoły bezpieczeństwa i higieny pracy zaostrzyły się, a unijne przepisy dotyczące importu i dystrybucji kosmetyków ewoluowały. To wszystko sprawiło, że dystrybucja kosmetyków do makijażu 12 Blueprints w Europie dotychczasowymi sposobami przestała być możliwa.

 

Jesteśmy jednak otwarte na zmiany i dostosowujemy się. Poszukujemy, kwestionujemy i odkrywamy, aby móc nadal dostarczać naszym klientkom wysokiej jakości usługi i produkty.

 

We współpracy z Christine Scaman opracowałyśmy rozwiązanie, które wprowadza nową markę – Perfect Mood Board Anny Łazarskiej z siedzibą w Polsce. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i oddanie jakości produktów i zadowoleniu klientów 12 Blueprints, nowa marka będzie oferować ten sam poziom zaangażowania.

 

Perfect Mood Board będzie oferować te same kosmetyki dotychczas oferowane pod marką 12 Blueprints, jednak pod nowym brandingiem zgodnym z unijnymi regulacjami. Należy jednak pamiętać, że oba sklepy są od siebie niezależne i podlegają prawu różnych krajów, dlatego oferta produktowa, stany zapasów, kierunki wysyłki, podatki i wszystkie inne zasady są ustalane wyłącznie przez ich właścicielki.

 

Ze względu na nowe wymagania niektóre z naszych ulubionych produktów nie będą już dostępne na rynku europejskim. W zamian za to, Perfect Mood Board wprowadza nowe odcienie, aby wybór róży, błyszczyków i pomadek do ust dla wszystkich 12 typów kolorystycznych nadal mógł być oferowany naszym europejskim klientkom. Ponadto niektóre kosmetyki marki 12 Blueprints nadal znajdziesz w sklepie Perfect Mood Board, aż do wyczerpania zapasów.

 

Aby zapoznać się z ofertą produktową dla Twojego typu kolorystycznego i złożyć zamówienie z dostawą do Kanady lub USA, proszę, odwiedź sklep 12 Blueprints:

https://12blueprints.com/

 

Dla europejskich kierunków dostawy, zapraszamy do sklepu Perfect Mood Board z ofertą produktową zarejestrowaną w Unii Europejskiej:

https://perfectmoodboard.pl/

 

Christine & Anna 

Komentarze

  • 2024-06-06

    kasia

    Pani Anno, czy może Pani wyświetlić na stronie kolory i ich 12 typów (tak jak to zrobiło 12 blueprints?).
    Inaczej trudno wiedzieć na co się zdecydować.

    reply

Zostaw komentarz

v

Pomagam kobietom odkrywać ich naturalne piękno. Na każdą ze swoich klientek patrzę indywidualnie i całościowo.
Nie masz uprawnień do rejestracji

Reset Password