Top

ANALIZA SYLWETKI

Rozpoznanie

Archetypiczna analiza sylwetki

Każda z nas ma swoje wrodzone proporcje, kształty, skalę i symetrię, które mogą mieć Dramatyczny, Naturalny, Klasyczny, Buntowniczy lub Romantyczny charakter.

Umiejętność rozpoznania i śledzenia linii swojego ciała, w celu przekładania ich na fasony ubrań, które będą się zgodnie z nimi układać jest kluczem do uzyskania harmonii pomiędzy tym, kim jesteś, a tym, co cię zdobi.

Zalety

Co daje ci analiza sylwetki

Cena usługi: 500 PLN brutto

Analiza metodą Archetypu da ci odpowiedź na pytanie jakiego typu sylwetkę posiadasz i jak najlepiej dobrać do niej ubrania i dodatki. W wyniku tej analizy otrzymasz wiedzę teoretyczną oraz przewodnik, który ułatwi ci dokonywanie najlepszych dla ciebie decyzji zakupowych.

 

Analiza Sylwetki

Umów wizytę

Rezerwacji terminu swojej Analizy Sylwetki możesz dokonać w moim kalendarzu online. Analiza może odbyć się osobiście (u mnie w studio) lub zdalnie (w formie videorozmowy przez Zoom).
kwiecień 2023
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Analiza kolorystyczna

Wybrana opinia Klientki

Pierwsze koty za płoty – w sobotę byłam u Ani na indywidualnej analizie kolorystycznej (tej klasycznej, z próbnikiem). I na pytanie czy warto? Odpowiadam – WARTO! Tym bardziej, ze łatwym przypadkiem, nie jestem i to była już moja trzecia przymiarka do analizy, a po raz pierwszy wszystko mi się pięknie poukładało w głowie – własne obserwacje, wspomnienia, uwagi znajomych, rodziny etc. Plus dowiedziałam się nowych rzeczy. Ania przeprowadza analizę mega profesjonalnie, metodycznie i długo, dokładnie omawiając na co należy zwracać uwagę. I taka analiza trwa długo, przymiarki kolorystyczne robione są w róznych konfiguracjach i kończy się jak klient sam widzi i „czuje” o co chodzi. W rezultacie – wiem jaki typem kolorystycznym jestem i co za tym idzie jakie kolory nosić, i w ubraniach i makijażu. Okazało się,że wcale nie jestem w tym typie kolorystycznym co myślałam, ale jednocześnie wreszcie zrozumiałam na czym polegało nieporozumienie. WOWJ. Po drugie, udało mi sie wreszcie dopasowac kolory dwóch rodzajów kosmetyków kolorowych, z którymi od zawsze miałam problem, a trzeci trochę zmienić. Wszystko to było dużym zaskoczeniem, sama nigdy bym takich kolorów nie spróbowała, a efekt osiągnęlam taki o jaki od zawsze mi chodziło, tylko okazało się, że… jednak nie szukałam gdzie trzeba. Po trzecie dostałam mnóstwo porad praktycznych, które odpowiadają na dużo moich pytań. No, i dodatkowo bardzo miło spędziłam czas. Wiecej nie zdradzę, ale polecam! Uprzedzam też, że życie po analizie nie jest łatwe (przynajmniej na początku, kiedy bardziej widzimy błędy i redukujemy rzeczy, a zakupy staja się bardziej wymagające), ale bardziej świadome i na pewno piękniejsze!

 

Monika, Ciemna Zima, Polska

Testimonials

Opinie

analiza sylwetki

Spodnie z wyższym stanem zmieniły moje życie!

Agata, Yin Natural, Polska

Blog

Najnowsze wpisy blogowe

Porady by Anna Łazarka
Subscribe

  instagram

  Anna Łazarska

  @theperfectmoodboard

  v

  Pomagam kobietom odkrywać ich naturalne piękno. Na każdą ze swoich klientek patrzę indywidualnie i całościowo.
  Nie masz uprawnień do rejestracji

  Reset Password