Top

O MNIE

Historia

Moje zmagania

Pamiętam dzień, w którym uczestniczyłam w spotkaniu z jednym z kluczowych dostawców firmy, dla której pracowałam. Było nas pięcioro (włączając naszego dyrektora) oraz trzech przedstawicieli ze strony dostawcy. Dyrektora spotkałam tydzień później, zapytał wtedy: „Byłaś na tym spotkaniu?”. Na chwilę skurczyłam się w sobie, poczułam się rozczarowana i nieważna. Podczas tego spotkania przecież „siedziałam przy stole” (używając słów Sheryl Sandberg), a nie w kącie, mała i niewidzialna.

Co było ze mną nie tak?

ODkrycie

Swoją odpowiedź znalazłam kilka miesięcy później, kiedy przeglądałam swoją szafę z moją nową paletą kolorystyczną w dłoni.

Wełniany granatowy garnitur (biznesowy klasyk, nieprawdaż?), który miałam na sobie podczas pamiętnego spotkania był zbyt ciemny i przytłaczał moją naturalną kolorystykę. Miętowy top (pastele były wówczas modne) był zbyt przygaszony i wyciągał całą energię z mojej twarzy. To nie ze mną było coś nie tak – tylko z tym jakich wyborów dokonywałam, by prezentować siebie światu.

Mieszkałam i pracowałam wówczas w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat wcześniej, jeszcze w Polsce, zostałam dwukrotnie zanalizowana jako Lato i niektóre rekomendacje dla tego Sezonu faktycznie okazały się pomocne. Czułam jednak, że wciąż czegoś brakowało. Próbując zrozumieć co to było, natknęłam się w internecie na informacje na temat systemu Sci\ART, które wzbudziły moje wątpliwości co do dotychczasowych analiz. Miałam szczęście mieszkać w tym samym stanie, co jedna z analityczek 12 Blueprints. Moja Indywidualna Analiza Kolorystyczna z nią zajęła około 5 godzin, a jej rezultat był zaskakujący. Ale było to jak magia – wreszcie poczułam się szczęśliwa i spokojna. Elementy układanki zaczęły wskakiwać na swoje miejsce.

moja misja

Moja IAK otworzyła mi oczy na moc koloru i na to, jak może ona dać kobiecie siłę, pewność siebie i radość z bycia sobą.

Kiedy okazało się, że będę przeprowadzać się z powrotem do Polski, zdałam sobie sprawę, że jest to moja jedyna szansa, by zabrać tę kolorystyczną wiedzę i umiejętności ze sobą, żeby móc wspierać kobiety w kraju. I tak w październiku 2016 przeszłam szkolenie z Christine Scaman, założycielką 12 Blueprints. Rok później nastąpiło moje oficjalne wprowadzenie do międzynarodowego kręgu analityczek. W kolejnych latach rozszerzyłam wachlarz swoich usług o analizę sylwetki, program Strategia Stylu oraz dopasowane do typów kolorystycznych kosmetyki do makijażu.

Obecnie pracuję jako dyrektor w dużej międzynarodowej firmie, po godzinach poświęcając się swojej pasji związanej z kolorem i stylem. Wiem z własnego doświadczenia jak niekomfortowo może czuć się osoba próbująca dostosować się do biurowego dress code, mody i oczekiwań społecznych. Dlatego jestem tu, by wskazywać Ci drogę i pomagać dokonywać lepszych wyborów.

Ukończyłam szkolenie

Jestem członkiem stowarzyszenia

Osobisty Styl

Odkryj i doceń swoje własne piękno

Jeśli dopiero wchodzisz na ścieżkę kariery, jesteś już na szczycie drabiny korporacyjnej, zamierzasz kompletnie zmienić kurs, zaczynasz swój własny biznes,
odświeżasz markę, lub próbujesz pozostać w grze, podczas gdy wokół ciebie pojawia się zbyt wiele młodych twarzy –
pomogę Ci wyglądać profesjonalnie i autentycznie.
Jesteś studentką, podróżniczką na emeryturze, mamą zostającą w domu z dziećmi?
Idealny kolor, fason i styl zmieniają życie każdej kobiety, za każdym razem.
Blog

Najnowsze wpisy blogowe

Porady by Anna Łazarka
Subscribe

  instagram

  Anna Łazarska

  @theperfectmoodboard

  v

  Pomagam kobietom odkrywać ich naturalne piękno. Na każdą ze swoich klientek patrzę indywidualnie i całościowo.
  Nie masz uprawnień do rejestracji

  Reset Password