Top

STRATEGIA STYLU

Osobisty styl

Indywidualny 10-tygodniowy program budowania stylu

Osobisty styl jest autentyczny tylko wtedy, gdy wypływa z tego, kim jesteś, to znaczy łączy daną ci przez naturę kanwę (twoje ciało – jego kształty i barwy), twoje indywidualne preferencje i twój tryb życia.
Strategia stylu

efektywna strategia

Cena kursu: 3700 PLN brutto

Zbudowanie spójnego, konsekwentnego i unikatowego stylu wymaga podejścia strategicznego – całościowego, długofalowego i ukierunkowanego na osiągnięcie konkretnych rezultatów.

Oparty na sprawdzonej metodologii budowania efektywnych strategii biznesowych, mój 10-tygodniowy program Strategia Stylu przeprowadzi cię przez proces definiowania swojego własnego stylu w kilku krokach:

 • na początek zidentyfikujemy twoje cele związane ze stylem
 • potem zrozumiemy czynniki wewnętrzne, czyli kanwę, jaką dała ci natura, w postaci kolorystyki i sylwetki
 • w dalszej kolejności określimy czynniki zewnętrzne kształtujące twój styl (tryb życia, indywidualne preferencje, inspiracje i marzenia)
 • następnie wybierzemy kluczowe elementy swojego stylu
  połączymy je w całość tworząc definicję twojego stylu
 • na koniec ułożymy plan wdrożenia strategii w życie
 • (opcjonalnie) jeśli prowadzisz firmę, omówimy wpływ twojego osobistego stylu na markę.

 

Strategia Stylu

Umów rozmowę

Aby omówić szczegółową agendę programu i przekonać się czy jest on dla ciebie odpowiedni, zarezerwuj w moim kalendarzu termin na rozmowę (Zoom).
Strategia stylu

Wybrana opinia Klientki

„Do analizy stylu przystąpiłam z ciekawości, ale i po wielu rozmowach z Anią na temat spójności wizerunku i pożądanej marki osobistej. Znając poziom profesjonalizmu Ani oczekiwałam dobrego efektu, ale ostateczny rezultat przewyższył moje oczekiwania! Zaczęłyśmy powoli, od szczegółowej analizy kolorystycznej. Po ciekawym spotkaniu, uzbrojona w paletę kolorów, z którą miałam robić zakupy byłam – jak mi się wydawało – uzbrojona w wiedzę o tym jak zadbać o nowy wygląd. Ale niewiele by się wydarzyło gdyby nie decyzja o przeprowadzeniu analizy stylu. Ania, w mistrzowski sposób pomogła mi zrozumieć jak ważny może być wizerunek. Nie ten z telewizyjnych przemian, kiedy modelka jest przebrana na potrzeby nagrania, a kiedy makijaż spłynie pod prysznicem po zmianie pozostaje tylko miłe wspomnienie. Praca z Anią wprowadziła w moje życie trwałą i świadomą zmianę. Teraz doświadczam radości noszenia moich kolorów, moich kochanych fasonów, fryzury dopasowanej do kształtu twarzy. I kiedy jestem wierna swojemu stylowi, jestem rzeczywiście sobą, wyżej noszę głowę.  Jestem silniejsza i szczęśliwsza. A młodsi koledzy w pracy prawią mi komplementy!”

 

Agnieszka, menedżer, Polska

Testimonials

Opinie

Strategia Stylu

Workbook jest super! Jak go czytałam (a zrobiłam to trzykrotnie) za każdym razem miałam od razu ochotę przejsć do działania, pisania, wypełniania podanych ćwiczeń. Jesteś szalenie inspirującą osobą, która w łatwy i lekki sposób motywuje do działania : ) Dziękuję, że mogłam przeczytać te kilkanaście stron i na nowo zmotywować się do odnalezienia mojego własnego stylu : )

Katarzyna, Polska

Opinie

strategia stylu

Dążyłam do lepszego poznania siebie, by być bardziej autentyczną we wszystkim, co robię. Pomimo mojego wykształcenia związanego z projektowaniem mody, zmagałam się z brakiem pewności siebie, by prezentować się tak, jak bym naprawdę chciała. Przed zrobieniem zdjęć profilowych dla mojej firmy zaczęłam pracować z Anną, która znacząco przyczyniła się do mojego bardziej autentycznego (i zabawnego) wizerunku. Jeśli masz kłopot ze zrozumieniem swojego własnego stylu, proszę, podejmij współpracę z Anną, a ujrzysz siebie w całkowicie nowym świetle.

Megan, przedsiębiorca, USA

Blog

Najnowsze wpisy blogowe

Porady by Anna Łazarka
Subscribe

  instagram

  Anna Łazarska

  @theperfectmoodboard

  v

  Pomagam kobietom odkrywać ich naturalne piękno. Na każdą ze swoich klientek patrzę indywidualnie i całościowo.
  Nie masz uprawnień do rejestracji

  Reset Password